CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Ексклузивни производи

  SMART TV QUART 50" LPS502

  €358,44

  SAMSUNG GALAXY NOTE 9 DS BLACK (SM-N960FZKDSEE)

  €977,84

  SAMSUNG GALAXY NOTE 9 DS PURPLE (SM-N960FZPDSEE)

  €977,84
  banner
  banner
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  banner

  Препорачуваме

  Loading...

  Последни понуди

  Loading...
  Најпродавани

  HOME electronics Чистач на пареа SM-13001R

  €45,48 €65,04
  Home Electronics чистачот на пареа наменет е за одржување на различните видови подови, теписи, тапацирани подлоги, душеци, стаклени површини, како и гардероби и детски играчки. Ги елиминира сите видови бактерии, паразити и тврдокорни наслаги без користење на хемиски средства, аи во зависност од потребите, моќта на уредот се подесува дури на четири нивоа. Тврдокорните наслаги на каменец и маснотија лесно ќе ги отстраните со помош на најлонските и метални четки, а за чистење на подовите имаме обезбедено и две микрофибер крпи. Со ергономската дршка која се приспособува по висина и дури 11 работни додатоци, чистењето веќе никогаш нема да ви паѓа тешко.

  Фен за коса MAX ХД 3290

  €6,50
  Мoќнoст: 1200W Темпераурни нивоа:2 Можност за преклопување на рачката Кука за закачување

  HOME electronics Фен за коса HD-22001G

  €16,28 €22,66
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  SMART TV QUART 32"LPS352

  €170,99

  HOME electronics Правосмукалка VC-18002 (R / BK / DB / BL)

  €48,74 €65,04
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  €7,99 €11,74
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање
  Последни Новости
  Водич за купување на телевизор

  Водич за купување на телевизор

  Почитувани клиенти,

  На www.amc.com.mk и во салоните на АМЦ може да се пронајде најголемиот избор на телевизори во Македонија. Се трудиме да имаме широк избор на модели од најголемите светски производ...

  banner
  banner
  banner
  banner
  banner
  banner