CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  ZANUSSI

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ZANUSSI Pravosmukalka ZAN3200WR

  5.840,00 ден
  Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W

  ZANUSSI Pravosmukalka ZANCG21EB

  4.420,00 ден
  Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност на моторот 600W

  ZANUSSI vrekicki 5kom. ZA120

  490,00 ден

  ZANUSSI

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 490,00 ден Максимум: 5.840,00 ден
  ден.490 ден.5840