CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Xiaomi

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  $265.00 $305.80
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Smartphone Xiaomi 5A 5.0" 2GB 16GB-Gold

  $142.60

  Smartphone Xiaomi 5A 5.0" 2GB 16GB-Grey

  $142.60

  Smartphone Xiaomi Note 5A 5.5" 2GB 16GB-Grey

  $152.80

  Smartphone Xiaomi Redmi 5 plus 5.99" 3GB 32GB-black

  $234.40

  Smartphone Xiaomi Redmi 5 5.7" 2GB 16GB-Gold

  $183.40

  Xiaomi

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $142.00 Максимум: $265.00
  $142 $265