Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Xiaomi

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  $265.00 $305.80
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Xiaomi

  Filter by:

  Clear All
  Min: $234.00 Max: $306.00
  $234 $306