CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Washing and drying machines

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ELECTROLUX vrekicki 4kom. E201B

  500.00 ден

  BOSCH Машина за перење и сушење WVG 30441EU

  59,990.00 ден 70,300.00 ден
  Енергетска класа А Капацитет на перење: 8 кг Капацитет на сушење: 5 кг Број на вртежи на центрифугата: 1500 rpm

  BOSCH Машина за сушење WTH 83000BY

  30,600.00 ден 35,870.00 ден
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Машина за перeње VOX WM 1072 Y

  12,990.00 ден 13,990.00 ден

  KONCAR Машина за садови PP 45.SLC6

  12,820.00 ден 15,990.00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 10 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  TESLA Masina za perenje i susenje WW86490M

  26,990.00 ден
  Модел TESLA WF50830M Тип на апарат Самостоечка Начин на полнење Фронтално

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NA

  38,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NO

  35,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NR

  37,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA83IL/I

  39,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: А+++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA92IL

  39,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DS94ILS/I

  46,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: А-40% - Троши 40% помалку енергија од енергетска класа А Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Генератор на пареа (SteamTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  BOSCH Машина за садови SMS 24AI00E

  23,260.00 ден 27,270.00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  BOSCH Машина за садови SMS 25AI00E

  25,760.00 ден 30,200.00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  SUSARA BEKO DB 7101 PA

  15,990.00 ден
  Кондезациска сушара Енергетска класа:В

  GORENJE Машина за садови GS 63160S

  25,990.00 ден
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMS 25AW00E

  21,490.00 ден 25,200.00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  KONCAR Masina za susenje alista 7kg (SR 7VKP0)

  13,990.00 ден
  Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15

  BOSCH Машина за садови SPS 50E48 EU

  29,850.00 ден 34,990.00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за перење WAB 20262BY

  21,990.00 ден 23,200.00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 42 l

  BOSCH Машина за садови SPS 50E92 EU

  29,500.00 ден 34,599.00 ден
  Енергетска класа А+ Број на комплети:9 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  TESLA MASINA ZA SUSENJE 8kg (WT8C60M)

  14,990.00 ден
  • Капацитет 8 kg • Енергетска класа B • Длабочина 61 - 70 cm • Ширина 51 - 60 cm • Висина 81 - 90 cm • Боја Бела

  GORENJE Машина за садови GS 63160W

  19,990.00 ден 24,490.00 ден
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  TESLA MASINA ZA SUSENJE 8kg (WT8C90M)

  17,690.00 ден
  • Капацитет 8 kg • Eнергетска класа B • Длабочина 61 - 70 cm • Ширина 51 - 60 cm • Висина 81 - 90 cm • Боја Бела

  GORENJE Masina za susenje DP7B

  18,490.00 ден
  Енергетска класа: B Класа на ефикасност на кондензација Боја: Бела Капацитет на сушење: 7 кг Врата: 35 cm

  KONCAR Машина за садови PP 60.BLC5

  12,300.00 ден 13,990.00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 12 Број на температури: 4 3 години гаранција

  GORENJE Masina za susenje D 854 BJ kondenzaciska

  20,990.00 ден
  Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-8 kg Волумен на барабанот: 120 l Осветлен барабан Врата: 35 cm

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD460M

  14,990.00 ден

  KONCAR Masina za susenje alista 8kg SR8VKP0

  14,990.00 ден
  Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-8 kg Број на програми: 15

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD460MX

  15,490.00 ден

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD660M

  15,690.00 ден

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD660MX

  16,990.00 ден

  Masina za sadovi BEKO DFN 05312 W

  14,990.00 ден
  Машина за садови Енергетска класа:А+ Капацитет:13 сета

  BOSCH Машина за перење WAN 28260BY

  29,590.00 ден 31,800.00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1400 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  VOX Masina za sadovi LC 2145

  11,990.00 ден
  • Капацитет: 10 комплети; • Енергетска класа: А; • Класа на перење: А; • 5 програми за перење + предперење;

  VOX Masina za sadovi LC 2145 IX

  14,490.00 ден
  • Капацитет: 10 комплети; • Енергетска класа: А; • Класа на перење: А; • 5 програми за перење + предперење;

  GORENJE Машина за перење WT 62092

  23,890.00 ден 25,950.00 ден
  Енергетска класа: A+ Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 900 rpm Quick програма

  VOX Masina za sadovi LC 22 BELA

  11,690.00 ден
  • Енергетска класа: А+ • Класа на перерње: А • Класа на сушење: A • Капацитет: 12 комплети

  VOX Masina za sadovi LC 22 IX

  12,790.00 ден
  • Енергетска класа: А+ • Класа на перерње: А • Класа на сушење: A • Капацитет: 12 комплети

  Машина за перење WP6YS3

  15,490.00 ден
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WP703

  16,990.00 ден 19,390.00 ден
  Енергетска класа: A+++ Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm Капацитет за перење: 1-7 kg WaveActive барабан

  GORENJE Машина за перење W7223

  19,990.00 ден
  Енергетска класа A Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за перење WE723

  20,990.00 ден
  Енергетска класа: A+++ Боја: Бела WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm

  GORENJE Машина за перење WE823

  19,490.00 ден 21,490.00 ден
  Енергетска класа: A+++ Боја: Бела WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm

  GORENJE Машина за перење WA72SY2B

  21,490.00 ден
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++

  Washing and drying machines

  Filter by:

  Clear All
  Min: 500.00 ден Max: 70,300.00 ден
  ден.500 ден.70300