CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  VOX Electronics

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фрижидер VOX KS 1100

  6.741,00 ден 7.490,00 ден

  Фрижидер Vox KS 1200:

  6.741,00 ден 7.490,00 ден

  Фрижидер VOX KS 2800 W (Бел)

  10.791,00 ден 11.990,00 ден

  Фрижидер VOX KS 2800 S (Сив)

  11.691,00 ден 12.990,00 ден

  Фрижидер VOX KG 2550 (Бел)

  9.891,00 ден 10.990,00 ден

  Фрижидер VOX KG 2600 B (Црн)

  12.051,00 ден 13.390,00 ден

  VOX Electronics

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4.490,00 ден Максимум: 28.990,00 ден
  ден.4490 ден.28990