CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Villager

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Villager Villi 1200p Електрична косилка за трева

  4.590,00 ден
  Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2) Погодни се за користење во урбана средина. Тивки, компактни и лесни за складирање, изработени од квалитетен и долготраен материјал.

  Villager