CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  VERSO

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Verso Камин на пелети VPBS10

  43.380,00 ден 48.200,00 ден
  Јачина: 10 kw Боја: Бордо Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm Тежина: 82 кг

  VERSO

  Filter by:

  Clear All