Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: UMI

  UMI ROME X 5.5" HD/Quad Coe/1GB/8GB/CAM R:13M-F:2M+flash/BT/Dual WiFi/ batt.2500mAh/Android 5.1/DualSim

  €88,39
  SKU: 46671
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Велес
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип

  5.5" HD Capacitive Screen, 1280x720
  DUAL SIM Card, Dual Standby
  MT6580 QUAD Core 1.3 GHz
  Mali-400 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 64 GB Micro SD
  Dual Cam, Back Sony IMX179 8MP Max Pixels 13MP, Front 2MP Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G
  2500 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  5.5" HD Capacitive Screen, 1280x720
  DUAL SIM Card, Dual Standby
  MT6580 QUAD Core 1.3 GHz
  Mali-400 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 64 GB Micro SD
  Dual Cam, Back Sony IMX179 8MP Max Pixels 13MP, Front 2MP Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G
  2500 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop