CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Tools

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 2-26 DRE

  13,990.00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 3-28 DRE

  19,990.00 ден

  BOSCH РАЧЕН ЦИРКУЛАР GKS 190

  10,750.00 ден

  BOSCH GEX 125 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  12,590.00 ден

  BOSCH GEX 150 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  13,950.00 ден

  BOSCH ЛАСЕР МЕТРО GLM 50 C

  9,999.00 ден

  BOSCH POF 1200 AE ГЛОДАЛИЦА

  6,550.00 ден

  BOSCH УБОДНА ПИЛА PST 800 PEL

  4,949.00 ден

  BOSCH КРУЖНА ПИЛА PKS 55 A

  6,989.00 ден

  D25133K КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS-Plus 800 W 26 mm

  13,990.00 ден
  моќност: 800 W - број на вртежи: 0-1.500 /мин - број на удари: 0-5.500 /мин, ударна енергија: 2,6 J - прифат: SDS-Plus - дупчење до ( дрво/метал/бетон ): 30 / 13 / 26 mm - опрема: странична рачка, граничник за длабочина, куфер.

  D25501K ЕЛЕКТРОПНЕВ. КОМБ. ЧЕКАН 1100 W SDS-Max

  34,999.00 ден
  "- моќност: 1.100 W - бр. на вртежи: 400/мин. - бр.на удари: 2.740/мин. - ударна енергија: 8 J - прифат: SDS-Max - најголем капацитет дупчење во бетон 40 мм "- опрема: повеќепозициска странична рачка, куфер

  D25899K УДАРЕН ЧЕКАН/КРШАЧ SDS-Max 1.500 W 10 kg

  44,999.00 ден
  - моќност: 1500 W - бр.на удари: 2.040 удари/мин. - ударна сила: 17,9 J - држач на додаток: SDS-Max

  ASD14K АКУ Autosense ДУПЧАЛКА/ ОДВРТУВАЧ 14,4 V 1,5 Ah

  8,499.00 ден
  • Autosense технологија за прецизно штрафење без напор • Авто. прилагодување на врт. момент во зависност од материјалот • Вртежи: 0-650 /min • Брзостезна глава: 10 mm

  DWP849X ПОЛИРКА 1.250 W

  15,999.00 ден
  - моќност: 1250 W
- број на вртежи: 0-600/3500 /мин
- дијаметар на дискот: 150 & 180 & 230 mm - опрема: 180 mm гумен диск и волнена навлака, странична рачка, хоризонтална рачка

  DWE560 КРУЖНА ПИЛА 1.350 W

  12,199.00 ден
  - моќност: 1.350 W - вртежи: 5.500 / мин. - длабочина на секот: 65 мм - лист: дијаметар 184 мм, отвор 16мм, можност за сечење под агол до 48 степени

  DWE492 АГОЛНА БРУСИЛКА 2.200 W 230 mm

  12,799.00 ден
  - моќност: 2.200 W- број на вртежи: 6.600 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, стезни прирабници, клуч

  DWD014S ДУПЧАЛКА СО БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 10 mm

  5,999.00 ден
  - моќност: 550 W
- број на вртежи: 0–2800 /мин
- вртежен момент: 7,9 Nm
- дупчење во дрво / метал: 25 / 13 mm - брзостезна глава: 1–10 mm
- вретено: 1/2’’ × 20 UNF

  DCD710D2 Аку xr дупчалка / одвртувач 10,8 V 2,0 Ah Li-ion (DCD710D2)

  11,490.00 ден
  батерија: 10,8 V 2,0 Ah XR Li-lon моќност: 180 W број на вртежи 0-400/1500/мин. вртежен момент: 24 Nm брзостезна глава: 1,5-10 мм опрема: 2 батерии брз 40 мин. полнач, куфер

  KS801SE УБОДНА ПИЛА Auto Select 550 W

  4,699.00 ден
  - моќност: 550 W - брзина: 1.500-3.000 убоди / мин - агол на сечилото 0 °, 22.5 ° или 45 ° - Движење на сечилото: 19 mm - макс. Kapaп.на сечење (дрво / челик / алуминиум): 80 / 5 / 15 мм - опрема: сечилото за дрво

  KA88 ТРАЧНА БРУСИЛИЦА 720 W

  6,999.00 ден
  - моќност: 720 W - брзина на траката: 250 м / мин - брусна површина: 75 x 190 мм - димензии: 75 x 533 мм - опрема: брусна хартија

  КА900Е ТЕСНА ТРАЧНА БРУСИЛКА 350 W

  4,399.00 ден
  - моќност: 350 W - број на вртежи: 900-1.600 м/мин - брусна површина: 13 × 130 mm - димензија на трака: 13 × 451 mm - опрема: брусна трака

  KD1250K ЕЛЕКТРОПНЕВМАТСКИ ЧЕКАН 1.250 W SDS+

  10,399.00 ден
  - сила: 1.250 W - брзина: 0-850 / min - број на удари: 4.100 / min - ударна сила: 3,5 J - максимален капацитет на бушење (дрво / метал): 40 / 13 / 32 mm - прифат: SDS+ - опрема: додатна рачка,граничник за длабочина, куфер

  KR504CRE УДАРНА ДУПЧАЛКА 500 W

  2,999.00 ден
  - моќност: 500 W - брзина: 0-2.800 o/мин - број на удари: 47.600 u/мин - забчаници: 1, променлива брзина - брзостезна глава: 13 mm (метална) - опрема: странична рачка

  KG911 АГОЛНА БРУСИЛКА 900 W 115 mm

  3,899.00 ден
  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч

  KG2000 АГОЛНА БРУСИЛКА 2000 W 230 mm

  7,999.00 ден
  - моќност: 2.000 W - број на вртежи: 6.500 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, клуч

  KX1650 ФЕН ЗА ТОПОЛ ВОЗДУХ 1750 W

  1,799.00 ден
  - моќност: 1.750 W - 2 температурни нивоа - работна температура: 460 / 600 °C - проток на воздух: 570 / 740 L/min www

  A7073 ОДВРТУВАЧ 6V (4x1,5V AA) СО ПРИБОР ВО СЕТ

  1,099.00 ден
  • 50 mm бит додатоци: • Philips: 1/2/3 • Pozidriv: 1/2/3 • Slotted: 6/8/10 • Torx: 10/20 • Square: 1/2/3

  ERO HTS - 6 Сет Штрафцигери

  399.00 ден 499.00 ден

  ERO HTS - 18 Сет Штрафцигери

  799.00 ден 899.00 ден

  ERO 39 сет алати

  1,299.00 ден

  Tools

  Filter by:

  Clear All
  Min: 299.00 ден Max: 44,999.00 ден
  ден.299 ден.44999