CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Toasters

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Тостер SSM 1100

  920.00 ден

  SENCOR Тостер SSM 9300

  2,100.00 ден

  SENCOR Грил SBG 3050SS

  3,730.00 ден
  Боја: инокс Моќност на грејачот: 1.800 W Нелепливи плочи за скара Лесен и пренослив

  SENCOR Тостер SPG 4100WH

  2,120.00 ден
  Боја : црна Моќност на грејачот: 1280 W Нелепливи плочи Две контролни лампи

  Тостер Северин 2389

  4,999.00 ден
  Моќност: 1800 W Куќиште отпорно на топлина

  Тостер Северин 2967

  1,399.00 ден
  Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W

  Тостер Северин 2971

  1,549.00 ден
  Моќност: 700W; Куќиште отпорно на топлина;

  Тостер двопек Северин 2287

  1,499.00 ден
  Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 700W

  Тостер двопек Северин 2288

  1,499.00 ден
  Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 700W

  Тостер двопек Северин 2514

  2,499.00 ден
  Тип - ТОСТЕР ДВОПЕК 850 W

  Тостер сендвич Адлер АД 3015

  899.00 ден
  Моќност 750 W, Нелепливи плочи за полесно чистење, Големина за два сендвичи

  Тостер двопек Северин 2516

  2,899.00 ден
  Моќност: 540W; Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик;

  Тостер двопек Северин 2589

  2,099.00 ден
  Моќност: 800 W Капацитет: 2 лепчиња

  Апарат за вафли Адлер АД 3021

  1,069.00 ден
  Моќност: 700W, Нелепливи плочи за полесно чистење, Термостат за одржување на оптималната температура за печење

  Тостер Bosch TFB3302V

  4,490.00 ден
  Моќност: 1800W Отстранливи нелепливи грил плочи Променлив зглоб за висинската позиција

  Тостер Bosch TFB4402V

  5,499.00 ден
  Моќност: 1800W; Отстранливи нелепливи грил плочи

  VIVAX Тостер TS-7501 WHS

  799.00 ден

  VIVAX Тостер TS-7501 BLS

  849.00 ден

  VIVAX Тостер TS-7503WH

  799.00 ден

  VIVAX Тостер TS-1200DP

  2,199.00 ден

  Iskra MG-2 BL мини тостер

  999.00 ден

  Rohnson R 217 тостер бел

  999.00 ден

  Grundig TA-4260 Поп ап тостер

  1,999.00 ден

  ТОСТЕР ДВОПЕК VOX ТО 8218

  1,199.00 ден

  ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 210

  999.00 ден

  Iskra THT-8866-BL pop-up тостер

  899.00 ден
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација на печење

  Iskra THT-8866-WH pop-up тостер

  899.00 ден
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација на печење

  Iskra SM-2 BL мини тостер

  990.00 ден
  Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;

  Iskra SM-2 WH мини тостер

  990.00 ден
  Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;

  GORENJE Toster T 850 BK

  1,850.00 ден

  Elektri~en Toster Dvopek TO 8218

  999.00 ден
  Моќност: 750W Можност за печење на 2 лепчиња Електронска контрола на печењето (6 нивоа)

  Toster SENDVIC MAKS ST 210

  699.00 ден
  Моќност: 700W Нелепливи грил плочи лесни за чистење

  TOSTER DVOPEK SEVERIN 2287

  1,490.00 ден
  Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик

  ELECTROLUX toster EAT7800

  4,250.00 ден
  980 W; 7 степени на јачина; електронска регулација на моќност на печење

  PHILIPS HD2515/00 Toster za lep~iwa bel 830W

  2,259.00 ден
  • Тостер за лепчиња • Боја Бела • 830W

  PHILIPS HD2581/00 Toster za lep~iwa bel 830W

  1,899.00 ден
  • Тостер за лепчиња • Боја Бела • 830W

  PHILIPS HD4825/90 Toster za lep~iwa inox 800W

  2,259.00 ден
  • Тостер за лепчиња • Боја Инокс црно •800W

  TOSTER SENDVIC SEVERIN 2967

  1,590.00 ден
  Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи

  Toster za Vafli VOX WF 281

  1,890.00 ден
  Моќност: 1100W Maксимална темература: 220 степени

  Toster SENCOR STS 2603

  940.00 ден

  Toster HOME SM-7501W

  1,560.00 ден
  Седвичи спремени со ваков апарат секогаш се највкусните, а припремањето е едноставно и забавно. Но, после уживањето во мирисот и вкусот, на ред доаѓа чистењето на апаратот. Состојките од сендвичите се залапени на грејните плочи, а во тоа навистина нема уживање! Заради тоа Home Electronics ги конструирал плочите за едноставно да ги оддвоите од апаратот и да ги исмиете како и секој друг кујнски додадок, секако откако ќе почекате да се оладат.

  Iskra THT 8866 GR Vertikalen TOSTER zelen

  899.00 ден
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација на печење

  Toasters

  Filter by:

  Clear All
  Min: 699.00 ден Max: 5,499.00 ден
  ден.699 ден.5499