CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Tefal

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Телесна вага Tefal PP1133VO

  1.090,00 ден
  Електронска телесна вага

  Телесна вага Tefal BC5122V0

  1.599,00 ден
  Телесна вага LCD дисплеј Макс.тежина 150kg Автоматско вклучување и исклучување

  Tefal

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.090,00 ден Максимум: 1.599,00 ден
  ден.1090 ден.1599