CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Small blenders

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Мултисецкалица SSG 3505VT

  2,340.00 ден 2,920.00 ден
  Боја: бела / виолетова Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати

  SENCOR Сецко SHB 4330

  1,399.00 ден 1,750.00 ден
  Боја: бела Стаклен сад од 1000ml Моќност на моторот (max): 230 W Моментално вклучување

  Сецко MAX со стаклен сад КЛ 210

  999.00 ден 1,199.00 ден
  Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама;

  Сецко Адлер АД 4056

  1,399.00 ден
  Моќност: 300W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Сецко BOSCH MMR08A1 Моќност: 400W

  1,899.00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Сецко Bosch MMR08R2

  1,899.00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Rohnson R 523 мулти сецко

  1,199.00 ден

  СЕЦКО SEVERIN 3861

  1,899.00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР СЕЦКО Моќност:260 W; Сад со капацитет од 650 мл и посебен капак Пулс функција Максимални 3.900 вртежи во минута Сечило од нерѓосувачки челик

  Iskra SW-817A-LI Сецко

  1,290.00 ден

  Iskra SW-817A-WH Сецко

  1,290.00 ден

  GORENJE Secko SIC 500 BK

  1,690.00 ден
  Моќност на моторот (max): 500 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l

  Blender secko MAKS KL 210

  1,199.00 ден
  Моќност: 300W Сад: 1 литар Капацитет за сецкање: 300 грама

  SECKO BEKO CHP 5550 W

  1,599.00 ден
  Сецко Моќност:550W

  SECKO BEKO CHP 6450 White

  2,099.00 ден
  Сецко Моќност:450W

  Secko SENCOR SCB 5100 WH

  2,301.00 ден
  Боја: бела Стаклен сад од 1000ml Моќност на моторот (max): 500 W Компактен и ергономски дизајн

  PHILIPS HR1393/00 Secko bel 450W

  1,899.00 ден
  • Сецко • Боја Бела • 450W

  Secko SENCOR SHB 4310

  1,390.00 ден
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 300 W Моментално вклучување Капацитет на садот за сечкање: 650 ml

  Multisecko SENCOR SSG 3505 VT

  2,340.00 ден
  Боја: бела / виолетова Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати

  Small blenders

  Filter by:

  Clear All
  Min: 959.00 ден Max: 2,920.00 ден
  ден.959 ден.2920