CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  SEVERIN

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фен Северин 0112

  1.990,00 ден
  Моќност: 1900W; 3 температурни подесувања;

  Фен за коса Северин 0130

  1.599,00 ден
  Моќност:2000 W 2 брзини / 3 топлински поставки

  Фен Северин 0140

  1.299,00 ден
  Моќност: 1900W 2 температурни подесувања

  Фен Северин 0141

  1.799,00 ден
  Моќност: 2000W; 2 температурни подесувања;

  Патен Фен Северин 0156

  949,00 ден
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Фен Северин 0163

  899,00 ден
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Фен Северин 0173

  899,00 ден
  Моќност: 1200W; 2 температурни подесувања;

  Пегла за коса Северин 0614

  1.299,00 ден
  On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C Керамички плочки обложени за дополнителна топлина

  Фигаро-четка Северин 0670

  1.099,00 ден
  Фигаро со специјален керамички слој и дијаметар од 25mm;

  Фигаро штипка Северин 0674:

  899,00 ден
  Дијаметар: 19мм Брзо загревање

  Фигаро сет Северин 0805

  1.799,00 ден
  Моќност 700 W Јонска функција

  Фигаро четка Северин 0806

  799,00 ден
  Моќност: 400W; Двоен напон: 115 или 230V;

  Фигаро четка Северин 0812

  999,00 ден
  Моќност: 250W; 2 температурни нивоа;

  Фигаро четка Северин 0821

  1.799,00 ден

  Тример за брада и коса Северин 0702

  2.899,00 ден
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  Апарат за потшишување Северин 0704

  1.499,00 ден
  Операција за мрежа и батерија До 45 минути време на работа со батерија

  Апарат за потшишување Северин 0707

  1.399,00 ден
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  Тример Северин 0781

  799,00 ден
  Ножеви од нерѓосувачки челик Две глави: една за сечење, со 16мм ножеви и една за фино обликување

  Дигитална вага за телесна тежина Северин 7010

  1.499,00 ден
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g;

  Пегла на пареа Северин 3210

  1.999,00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml

  Пегла Северин 3211

  1.299,00 ден
  Тип - Пегла Моќност : 1200W;

  Пегла на пареа Северин 3222

  2.599,00 ден
  Моќност: 2700W; Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа;

  Патна пегла на пареа Северин 3234

  1.699,00 ден
  Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл

  Пегла на пареа Северин 3241

  1.799,00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Северин 3242

  1.399,00 ден
  Тип - Пегла на пареа 2200W

  Пегла на пареа Северин 3243

  1.699,00 ден
  Моќност: 2400W; Капацитет на резервоар за вода: 200мл; Пеглање со и без пареа;

  Пегла на пареа Северин 3256

  1.699,00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Електрична скара Сееврин 1511

  1.859,00 ден
  Моќност:2300W Хромирана жица за скарата Монтажна жица на скарата со греач

  Електрична скара Северин 2388

  2.799,00 ден
  Моќност: 2200W Капацитет:1160см2

  Електрична плотна раклет Северин 2681

  2.999,00 ден
  Високо квалитетно пластично куќиште Нелеплива тава Моќност:1100 W

  Тостер Северин 2389

  3.499,00 ден
  Моќност: 1800 W Куќиште отпорно на топлина

  Тостер Северин 2967

  1.699,00 ден
  Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W

  Тостер Северин 2971

  1.499,00 ден
  Моќност: 700W; Куќиште отпорно на топлина;

  Тостер двопек Северин 2232

  1.999,00 ден

  Тостер двопек Северин 2260

  3.449,00 ден
  Моќност: 950 W Капацитет: 2 лепчиња

  Тостер двопек Северин 2281

  1.499,00 ден
  Моќност: 800 W Капацитет: 2 лепчиња

  Тостер двопек Северин 2287

  1.799,00 ден
  Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 700W

  Тостер двопек Северин 2288

  1.299,00 ден
  Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 700W

  Тостер двопек Северин 2514

  2.499,00 ден
  Тип - ТОСТЕР ДВОПЕК 850 W

  Тостер двопек Северин 2515

  2.499,00 ден
  Моќност: 1000 W Капацитет: 2 лепчиња

  Тостер двопек Северин 2516

  2.499,00 ден
  Моќност: 540W; Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик;

  Тостер двопек Северин 2589

  1.659,00 ден
  Моќност: 800 W Капацитет: 2 лепчиња

  Фритеза Северин 2408 фонду

  1.599,00 ден
  Тип - Фритези топлинскои изолирано куќиште

  Фритеза Северин 2437

  2.999,00 ден
  Тип - Фритези 1500 W

  Апарат за варење јајца Северин 3050

  1.399,00 ден
  Пластично куќиште Моќност: 400 W

  Апарат за палачинки Северин 2198

  2.299,00 ден
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште

  Апарат за сушење овошје Северин 2940

  3.699,00 ден
  Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки

  Електричен бокал Северин 3364

  1.999,00 ден
  Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Моќност 1800 W

  SEVERIN

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 799,00 ден Максимум: 3.990,00 ден
  ден.799 ден.3990