CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

  €13,02
  banner
  • Боја: бела / зелена
  • 2 додатока за стискање
  • Автоматско стартување со работа
  • Автоматска промена на правецот на работа
  • Нелизгачка подлога
  • Отстранливи делови за полесно чистење
  • Моќност на моторот (max): 40 W
  • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја: бела / зелена
  • 2 додатока за стискање
  • Автоматско стартување со работа
  • Автоматска промена на правецот на работа
  • Нелизгачка подлога
  • Отстранливи делови за полесно чистење
  • Моќност на моторот (max): 40 W
  • Работи на напон од:230 V, 50 Hz