CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Фен SHD 108VT

  €21,52
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W
  banner
  • Боја: црна/виолетова
  • 2 брзини,3 нивоа на температура
  • Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет
  • Вклучен е насочувач за воздух и дифузер (12,8 цм-дијаметар)
  • Гумирана рачка
  • Можност за закачување
  • Термостат
  • Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz
  • Моќност од : 2000 W
  • Должина на кабел: 1.7м
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја: црна/виолетова
  • 2 брзини,3 нивоа на температура
  • Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет
  • Вклучен е насочувач за воздух и дифузер (12,8 цм-дијаметар)
  • Гумирана рачка
  • Можност за закачување
  • Термостат
  • Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz
  • Моќност од : 2000 W
  • Должина на кабел: 1.7м