CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Решо SCP 2270 WH

  2.790,00 ден
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W
  banner
  • Боја: бела
  • Две плочи со дијаметар од 18,5 и 15,5 см
  • Две светилки
  • Индикаторно светло
  • Заштита од прегревање
  • Должина на кабел: 0.8 m
  • Едноставно работење и чистење
  • Едноставно преносливо
  • Димензии (ш × д × в): 480 × 280 × 95 mm
  • Тежина: 5,2 кг
  • Максимална влезна моќност: 2 250 W
  • 2 години гаранција
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја: бела
  • Две плочи со дијаметар од 18,5 и 15,5 см
  • Две светилки
  • Индикаторно светло
  • Заштита од прегревање
  • Должина на кабел: 0.8 m
  • Едноставно работење и чистење
  • Едноставно преносливо
  • Димензии (ш × д × в): 480 × 280 × 95 mm
  • Тежина: 5,2 кг
  • Максимална влезна моќност: 2 250 W
  • 2 години гаранција