CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  720,00 ден
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање
  banner
  • Боја: Црна
  • Лизгачки прекинувач со контролно светло
  • 2 температури
  • Брзо загревање
  • Температурата од 140- 200°
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја: Црна
  • Лизгачки прекинувач со контролно светло
  • 2 температури
  • Брзо загревање
  • Температурата од 140- 200°