CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  800,00 ден
  banner
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Подесување на сечилото
  • Подесување на должината за шишање
  • 4 додатоци
  • Додатен прибор:
   – четкица за чистење,
   – ножици,
   – чешел,
   – масло за подмачкување
  • Нелизгачка површина
  • Кука за закачување
  • Напојување: 230-240 V,50 Hz,
  • Моќност :7W max.
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Подесување на сечилото
  • Подесување на должината за шишање
  • 4 додатоци
  • Додатен прибор:
   – четкица за чистење,
   – ножици,
   – чешел,
   – масло за подмачкување
  • Нелизгачка површина
  • Кука за закачување
  • Напојување: 230-240 V,50 Hz,
  • Моќност :7W max.