CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  SENCOR Апарат за бричење SMS 2003 BL

  €12,22
  €14,34
  Две глави за бричење Отстранлива глава за полесно чистење Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка Јачина :2 W
  banner
  • Две глави за бричење
  • Самоостречки ножеви за сечење
  • Време за полнење: 8 часа
  • Време за работа: 45 минути
  • Тивок режим на работа
  • Индикаторско светло за полнење
  • Вградена NiMH батерија
  • Отстранлива глава за полесно чистење
  • Нелизгачка рачка
  • Вклучени додатоци:
   -кабел за полнење,
   -заштитен капак,
   -четка за чистење
  • Јачина :2 W
  • Напојување:100- 240 V, 50/60 Hz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Две глави за бричење
  • Самоостречки ножеви за сечење
  • Време за полнење: 8 часа
  • Време за работа: 45 минути
  • Тивок режим на работа
  • Индикаторско светло за полнење
  • Вградена NiMH батерија
  • Отстранлива глава за полесно чистење
  • Нелизгачка рачка
  • Вклучени додатоци:
   -кабел за полнење,
   -заштитен капак,
   -четка за чистење
  • Јачина :2 W
  • Напојување:100- 240 V, 50/60 Hz