CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  SENCOR

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  890,00 ден 1.050,00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Тостер STS 2603

  940,00 ден 1.175,00 ден

  SENCOR Тостер SSM 1100

  810,00 ден 920,00 ден

  SENCOR Тостер SSM 9300

  1.850,00 ден 2.100,00 ден

  SENCOR Миксер SHM 5203

  1.408,00 ден 1.760,00 ден
  Боја: бела Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR Миксер SHM 5330

  1.850,00 ден 2.300,00 ден
  Боја: бела/крем Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 689,00 ден Максимум: 11.690,00 ден
  ден.689 ден.11690