CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  SENCOR

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Тостер STS 2603

  940.00 ден 1,175.00 ден

  SENCOR Тостер SSM 1100

  810.00 ден 920.00 ден

  SENCOR Тостер SSM 9300

  1,850.00 ден 2,100.00 ден

  SENCOR Миксер SHM 5203

  1,408.00 ден 1,760.00 ден
  Боја: бела Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR Миксер SHM 5330

  1,850.00 ден 2,300.00 ден
  Боја: бела/крем Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR

  Filter by:

  Clear All
  Min: 689.00 ден Max: 5,100.00 ден
  ден.689 ден.5100