CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  SBOX

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  $91.60
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  SBOX

  Filter by:

  Clear All
  Min: $14.00 Max: $126.00
  $14 $126