CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  SBOX

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  NB TORBA RANEC 17,3" VANKUVER-GREY (S19054G)

  1.650,00 ден

  NOTEBOOK Ranec 15.6" SBOX NSS-19044BI-blue

  1.490,00 ден

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  4.490,00 ден
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  Proekciono platno PSA-96 so Motor (172x172)

  9.204,00 ден

  SBOX Drzac za MONITORI 13"-32" LCD-351-1

  2.590,00 ден

  SBOX Drzac za 2 MONITORI 13"-32" LCD-352-2

  3.690,00 ден

  SBOX

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 690,00 ден Максимум: 9.204,00 ден
  ден.690 ден.9204