CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  ROHNSON

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Rohnson R 523 мулти сецко

  1.199,00 ден

  Rohnson R 539 блендер + додатоци за смути (BPA free)

  3.790,00 ден

  Rohnson R 217 тостер бел

  999,00 ден

  Rohnson R 111 рачна правосмукалка

  1.999,00 ден

  ROHNSON

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 999,00 ден Максимум: 3.790,00 ден
  ден.999 ден.3790