CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Personal Care

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ECG Фен VV 112

  850.00 ден 1,110.00 ден

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  680.00 ден 800.00 ден

  SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

  620.00 ден 730.00 ден
  Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување

  Депилатор Philips HP6420/00

  1,899.00 ден
  Депилатор Боја Бела 2 брзини

  Машинка за бричење Philips S1100/04

  2,349.00 ден
  Машинка за бричење Боја Црна

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  1,499.00 ден 1,999.00 ден

  Сонична електрична честка за заби Philips HX6511/50

  4,290.00 ден
  Единственото динамично чистење на електричната четкичка за заби Sonicare на компанијата Philips нежно и ефикасно ги достигнува сите делови длабоко помеѓу забите и по должината на целата вилица.

  ECG Фен VV 116

  1,070.00 ден 1,320.00 ден

  Philips Сонична електрична четка за заби HX6721/35

  6,990.00 ден
  Сите сакaат убава бела насмевка. Допуштете и на природната белина на вашите заби да дојде до израз и да заблеска. Електрична четка Sonicare HealtyWhite докажано ги отстранува секојдневните дамки во рок од само две недели со редовна употреба во режим Clean & White.

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7780

  1,299.00 ден 1,490.00 ден

  Депилатор Philips HP6422/01

  2,229.00 ден
  Депилатор Боја Црна 2 брзини

  Машинка за бричење Philips S1110/04

  2,699.00 ден
  Машинка за бричење Боја Црна Shaver Series 1000

  SENCOR Фен SHD 40 B

  590.00 ден 800.00 ден

  Апарат за бричење Адлер АД 2905

  999.00 ден
  Мокро/ Суво бричење, Модерен дизајн на главите за бричење

  Електрична четка за заби за деца Philips Sonicare HX6311/07

  3,490.00 ден
  Sonicare for Kinds на Philips е електрична четка за заби за деца од 7 и повеќе години. Овозможува максимално отстранување на наслаги, сонична технологија, прилагодливи налепници и едукациски алатки кои им помагаат на децата во усвојување на трајни навики за забавно четкање на забите.

  HOME electronics Фен за коса HD-22001G

  999.00 ден 1,390.00 ден
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  Philips Sonicare ProResults Стандарни глави за сонични четки за заби HX6012/07

  1,059.00 ден
  Sonicare ProResults е една од истакнатите глави на четки за заби на компанијата Philips, а совршена е за корисниците на нови или стари модели на четките Sonicare кои едноставно сакаат автентично Sonicare искуство на чистење на забите.

  SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

  599.00 ден 790.00 ден
  Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото 4 додатоци Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  490.00 ден 720.00 ден
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање

  HOME electronics Фен за коса HD-22001R

  999.00 ден 1,390.00 ден
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  Philips Sonicare HeatlhyWhite сонична електрична четка за заби HX6732/37

  8,990.00 ден
  Сите сакаат убава и бела насмевка. Допуштете природната белина на забите да заблеска. Електричната четка Sonicare HealthyWhite докажано ги отстранува секојдневните дамки во рок од само две недели со употреба на начинот на работа Clean & White.

  SENCOR Апарат за бричење SMS 2003 BL

  750.00 ден 880.00 ден
  Две глави за бричење Отстранлива глава за полесно чистење Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка Јачина :2 W

  Апарат ѕа потшишување со тример Adler AD 2822

  1,389.00 ден 1,730.00 ден
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Безжичен депилатор Remington EP7010

  3,100.00 ден
  Глава со 40 пинцети 2 брзини Главата може да се мие со вода

  Philips Sonicare AirFloss Интердентална четка со батерија HX8211/02

  5,590.00 ден
  За оние не ги чистат забите со конец редовно, AirFloss преставува едноставен начин на почеток на чистењето на делот помеѓу забите. AirFloss може да се користи со течност за испирање или вода и има единствена технологија на млаз со воздух и микро капки кои го олеснуваат остранувањето на наслагите на тешко достапните места.

  Апарат за потшишување Адлер АД 2810

  1,679.00 ден
  Долг век на батеријата со зажтита од преполнување на истата, Висок квалитет на NiMH батеријата без "мемориски ефект", Овозможено е шишање додека се полни апаратот; 4 чешли (3, 6, 9, 12 mm) со 5 прилагодливи прстени за 25 различни должини на шишање

  Депилатор за употреба на мокра и сува кожа Philips BRE611/00

  4,990.00 ден
  Најбрзиот депилатор досега на Philips има единствени керамички дискови кои се вртат со брзина поголема од било кога и притоа цврсто ги фаќаат тенките и кратки влакна. Уживајте во седмици на свиленкаста мазна кожа и третирајте ги деловите од телото со приспособени методи на остранување на влакната.

  SCHOOL WET & DRY

  1,999.00 ден

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

  650.00 ден 810.00 ден
  Боја: Црна/Виолетова Брзо загревање Температура од 140 до 200°C Јачина : 13 W

  Апарат за потшишување Адлер АД 2825

  659.00 ден
  4 заменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм, Долгорочна и остра острица од нерѓосувачки челик 45 mm широк, Тивок мотор

  SCHOOL VELVET SMOOTH Blue

  1,599.00 ден

  SCHOOL VELVET SMOOTH PINK

  1,599.00 ден

  Апарат за потшишување Адлер АД 2813

  899.00 ден
  Можно функционирање со кабел и без кабел, Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината

  Апарат ѕа потшишување Адлер АД 2818

  999.00 ден
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Фигаро-четка Адлер АД 2022

  1,449.00 ден
  Моќност: 1200W, 6 заменливи четки, 3 температурни нивоа

  Тример Адлер АД 2907

  599.00 ден
  Тример за нос, уши, веѓи, брада и мустаќи

  Фигаро-четка Адлер АД 2013

  899.00 ден
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  610.00 ден 760.00 ден
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  Тример ѕа нос и уши Адлер АД 2911

  299.00 ден 350.00 ден

  Фигаро-четка Адлер АД 203

  799.00 ден
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа, 2 четки со различна големина

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  610.00 ден 760.00 ден
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  Тример за брада и коса Северин 0702

  2,899.00 ден
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  Фигаро-четка Адлер АД 204:

  849.00 ден
  Моќност: 550W, 3 температурни подесувања

  SENCOR Фен SHD 108VT

  1,060.00 ден 1,320.00 ден
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  Фигаро Адлер АД 2102

  599.00 ден
  Моќност: 30W, Дијаметар: 25мм, Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината, Брзо загревање

  SENCOR Фен SHD 6600

  1,060.00 ден 1,320.00 ден
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Personal Care

  Filter by:

  Clear All
  Min: 350.00 ден Max: 8,990.00 ден
  ден.350 ден.8990