CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Other kitchen appliances

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BOMANN Пица пан PP 1291CB

  1,799.00 ден 2,050.00 ден

  DYNAMIC Калорифер 2586

  660.00 ден 750.00 ден

  SENCOR Апарат за пуканки SPM 8023

  1,580.00 ден 1,970.00 ден
  Апарат за правење пуканки Безбедносен механизам Прави пуканки без масло Сила 1 150 W

  Калорифер Мах KФ 590, бел

  499.00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  639.00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  1,099.00 ден
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  Мелница за бибер Адлер АД 4433

  529.00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Мелница за бибер Адлер АД 4434

  659.00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Апарат за палачинки Северин 2198

  2,299.00 ден
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште

  Апарат за сушење овошје Северин 2940

  3,699.00 ден
  Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки

  Електричен отварач за конзерви Северин 3854

  1,369.00 ден
  Моќност:25 W Прекинувач за вклучување / исклучување на прст

  Електричен нож Северин 3965

  1,299.00 ден
  Моќност: 100 W Оn/off копче

  Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци)

  3,999.00 ден
  Моќност: 1200W (max) Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Цедење за домати 3 алатки за месо мелница

  Iskra PTC-2021 Зидна греалка

  2,890.00 ден
  Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W

  Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка

  3,333.00 ден
  • Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz| • Самостоен со можност за монтажа на ѕид

  Iskra QH-1500H Купатилска греалка

  1,499.00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra QH-1800CR Купатилска греалка

  1,690.00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra HH-09 Халогена греалка

  1,999.00 ден
  Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

  Iskra FH 105 калорифер

  1,299.00 ден
  Моќност: 2100W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W 3 функции на дува: ладно, топло, топло Заштита од топлина: автоматски Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување Термостат: Да Носечка рачка: Да

  Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

  1,490.00 ден 1,999.00 ден
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Лепач на кеси GORENJE VS120W

  3,890.00 ден

  KENWOOD Апарат за сладолед IM 250

  3,330.00 ден 3,780.00 ден
  Боја : бела/сива Време на подготовка 15-40 мин Тивок при работа 2 години гаранција

  LAICA PM2000 апарат за тестенини

  2,599.00 ден 2,999.00 ден

  CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

  1,299.00 ден
  Апарат за правење пуканки Отвор за полнење Боја бела Сила 1200 W

  Other kitchen appliances

  Filter by:

  Clear All
  Min: 499.00 ден Max: 32,999.00 ден
  ден.499 ден.32999