CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  N0E 11ET 3.6 Батериска ножица за трева и ограда комплет со додатоци

  $59.14
  banner

  "Напон: 3,6V
  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  Вртежи во празно: 1000 / min-1
  Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
  Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
  Додатоци за косење трева
  Додатоци за сечење ограда "

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "Напон: 3,6V
  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  Вртежи во празно: 1000 / min-1
  Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
  Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
  Додатоци за косење трева
  Додатоци за сечење ограда "