CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: MTD

  MTD МОТОРЕН ТРИМЕР SMART BC 43

  $143.82
  banner

  Вид на тример: дворачен тример
  Моќкност:1,2 / 9000 kw на мин
  42,7 ccm
  Прибор: појас, глава со конец, глава со нож
  Тежина: 7,5kg
  Изведба: двотактен мотор

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Вид на тример: дворачен тример
  Моќкност:1,2 / 9000 kw на мин
  42,7 ccm
  Прибор: појас, глава со конец, глава со нож
  Тежина: 7,5kg
  Изведба: двотактен мотор