CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: MTD

  MTD КОСИЛКА МОТОРНА 46

  12.599,00 ден
  15.990,00 ден
  banner

  -Моќност: 1,7 kw
  -Мотор: MTD THORX 1,7KW/2850
  -Широчина на сечење: 47 sм
  -Височина на сечење: 31-100мм
  -Подесување на височина: 3 позиции
  -Volumen na korpa 60 l
  Teжина: 29кг
  - Samoodna - NE

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  -Моќност: 1,7 kw
  -Мотор: MTD THORX 1,7KW/2850
  -Широчина на сечење: 47 sм
  -Височина на сечење: 31-100мм
  -Подесување на височина: 3 позиции
  -Volumen na korpa 60 l
  Teжина: 29кг
  - Samoodna - NE