CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Miksers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Миксер Bosch МFQ 22100S

  €32.58
  Моќност: 375 W, Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок , 4 степени на работа

  Миксер Bosch MFQ 36450S

  €53.77
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Додатоците можат да се перат во машина за садови

  Миксер со Постоље Bosch 36460 S

  €61.78
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Капацитет на садот:1л, Две обични маталки, две маталки за тесто

  Grundig HM-5040 Миксер

  €26.06

  Миксер M450W

  €30.16

  Миксер M450WS

  €56.89

  Кујнски робот MMC700W

  €128.77

  Миксер Philips Philips HR1459/00

  €32.44
  Philips HR1459/00 • Рачен миксер • Боја Бела • 300W • 5 брзини и Турбо • 2 типа маталки

  МИКСЕР ADLER AD 4212

  €22.80
  Тип: Миксер Моќност: 300W 5 брзини Турбо копче Две обични маталки и две маталки за тесто; Копче за ослободување на маталките Додаток рачен блендер

  Iskra S1 Mikser

  €33.74

  MIKSER BEKO HMM 5400 W

  €40.26
  Спореди Миксер Моќност:425W Брзини:3 Турбо функција 2 пара маталки

  MIKSER SEVERIN 3820

  €37.98
  Тип: Миксер Моќност: 300W;

  Mikser BOSCH MFQ3010S

  €31.62
  Моќност: 300W, Брзини: 2, Турбо копче

  ELECTROLUX ra~en mikser EHM3300

  €48.57
  450W,5 брзина на работа, турбо функција,2 маталки за мешање,2 маталки за гмечење,кабел со должина од 1м.

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM3300

  €66.18
  600W,должина на кабел 1.2м,2 брзини,BPA материјал на долен дел од рачниот блендер,додатен наставак за мешање, чаша за мерење 600 ml,ножеви за сечење од нерѓосувачки челик, бело-сива боја

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM3400 4 vo 1 crn

  €61.29
  600W, должина на кабелот од 1,2м,2 брзини,инокс долен дел од рачниот блендер,додатен дел за мешање,додатни делови:мешалка,дел за пасирање, мерна чаша 700ml,ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM6500 4 vo 1 crn-inox

  €84.60
  700W, должина на кабел 1,8м, регулатор за брзина, турбо функција, иноксен долен дел на рачниот миксер, додатен дел за мешање, сасд кој спречува прскање, дополнителен делови: пасирка, сад за мерење, ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја.

  Philips HR3740/00 ra~en mikser siv 450W

  €47.76
  • Рачен миксер • Боја Сива • 450W

  Philips HR3745/00 mikser so postoqe (rotira~ki sad 3L) bel 450W

  €78.40
  • Миксер со постоље • Боја Бела • 450W

  Mikser HOME HM-3001W

  €40.26
  Често ви се случува да не можете да ги пронајдете маталките за миксерот? Home Electronics миксерот нуди решение во облик на посебна кутија за чување на приклучоците за мешање, така да се чувате заедно со апаратот - и се ве чека на едно место. Но тоа не е, бидејќи Home Electronics се погрижиле при работата да не ви смета ни кабелот, со лизгачки поклопец под кој е просторот за нивно складирање. Маталките се изработени од нерѓосувачки челик и се перат во машина за садови, а 6-те брзини со преодни меѓубрзини овозможуваат брза примена, за лесно уживање во храната.

  Mikser SENCOR SHM 5203

  €29.99
  Боја: бела Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  Mikser ADLER AD 4201 G

  €25.43
  Моќност: 300 W Брзини: 5 Турбо копче 2 маталки за мешање и матење 2 маталки за месење Маталки од нерѓосувачки челик. Боја: бела

  MIKSER SEVERIN 3827

  €27.55
  Тип: Миксер Моќност:200W 5 брзини 2 обични маталки и 2 маталки за тесто

  ISKRA Mikser so postolje S1A

  €39.94

  Mikser MAX RM 3511

  €20.05
  Моќност: 300W; 5 брзини

  SEJKER MAX LSM 103E

  €27.38
  Моќност: 100W Сад со капацитет 450ml 2 брзини Копче за вклучување/ исклучување Идеален за подготовка на инстант кафе, фрапе, коктели, ...

  Miksers

  Filter by:

  Clear All
  Min: €12.00 Max: €129.00
  12 129