CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Microwaves

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  €85.09
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  €97.64
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  €152.40
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микробранова HMT 84 M451

  €172.29
  Боја: Инокс Волумен: 25 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  МИКРО ПЕЧКА SEVERIN 7892 КРЕМ

  €89.49
  125 години SEVERIN јубилејно издание Moќност на микробрановата: 700 W Моќност на грилот: 1000 W Капацитет на услуга од 20l Мултифункционален дигитален дисплеј Дигитален тајмер со звучен сигнал Остранлова плоча 25,4cm Топлински изолирана Обложена внатрешност 5 различни опции вклучувајќи и одмрзнување 8 различни автоматски програми Димензии (ШxВxД):44,5 cm x 36 cm x 25,5 cm

  SAMSUNG Microbranova Pecka me 71A/BOL

  €78.08
  Боја: Бела Волумен: 20 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MS)

  €71.56
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MW)

  €69.93
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2390MB)

  €87.86
  Капацитет 23 l Моќност: 800W Моќност на грилот: 1000W Нивоа на напојувања: 5

  MIKRO PE^KA MAKS MM 720 CTB BELA

  €53.63
  Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината); Тип на контрола: механичка; 35 минутен тајмер со звучен сигнал; Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм; Надворешни димензии: 439,5 х 355,5 х 258,2 мм; Боја: бела

  MIKRO PE^KA MAKS MM 720 CTB SILVER

  €55.26
  Капацитет на микро печката: 20 литри Моќност: 700W 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината) Тип на контрола: механичка 35 минутен тајмер со звучен сигнал Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм Надворешни димензии: 439,5 х 355,5 х 258,2 мм Боја: СИЛВЕР

  Microwaves

  Filter by:

  Clear All
  Min: €53.00 Max: €173.00
  53 173