CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: MICHELIN

  MICHELIN 245/45 R17 99W XL TL PRIMACY 4 MI

  €259,17
  €186,60
  MICHELIN 245/45 R17
  banner

  Името на оваа гума само ги рефлектира нејзините квалитети. MICHELIN Primacy 4 ја зголемува безбедноста во три различни области: извонредност при сопирање на сува површина, извонредност при сопирање на влажна површина и одлични перформанси при вртење на влажни површини. Како и сите останати MICHELIN гуми, Primacy 4 се одликува долготрајност истовремено намалувајќи ја потрошувачката на гориво - најчесто до 70 литри во текот на целиот живот век на гумата.

  Спецификации на производот
  Сезона Летни
  Ширина (cm) 245
  Профил (%) 45
  Дијаметар (inch) 17
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Името на оваа гума само ги рефлектира нејзините квалитети. MICHELIN Primacy 4 ја зголемува безбедноста во три различни области: извонредност при сопирање на сува површина, извонредност при сопирање на влажна површина и одлични перформанси при вртење на влажни површини. Како и сите останати MICHELIN гуми, Primacy 4 се одликува долготрајност истовремено намалувајќи ја потрошувачката на гориво - најчесто до 70 литри во текот на целиот живот век на гумата.

  Спецификации на производот

  Сезона

  Сезона Летни

  Ширина

  Ширина (cm) 245

  Профил

  Профил (%) 45

  Дијаметар

  Дијаметар (inch) 17