CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: MICHELIN

  MICHELIN 225/65 R17 106V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI

  15.390,00 ден
  11.080,80 ден
  MICHELIN 225/65 R17
  banner

  Oсвен што ги има предностите на летните гуми во услови на запирање на влажно, суво, издржливост и заштеда на гориво, истовремено ги има и предностите зимските гуми. Воедно, ова е првата гума за сите сезони со 3PMSF (three-peak-mountain with snowflake) сертификатот за издржливост во најекстремните зимски услови.

  Спецификации на производот
  Сезона Сите сезони
  Ширина (cm) 225
  Профил (%) 65
  Дијаметар (inch) 17
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Oсвен што ги има предностите на летните гуми во услови на запирање на влажно, суво, издржливост и заштеда на гориво, истовремено ги има и предностите зимските гуми. Воедно, ова е првата гума за сите сезони со 3PMSF (three-peak-mountain with snowflake) сертификатот за издржливост во најекстремните зимски услови.

  Спецификации на производот

  Сезона

  Сезона Сите сезони

  Ширина

  Ширина (cm) 225

  Профил

  Профил (%) 65

  Дијаметар

  Дијаметар (inch) 17