CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  MAX

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Миксер MAX RM3511

  799.00 ден 940.00 ден
  Моќност: 300W; 5 брзини

  Миксер со сад MAX МС 3566

  1,290.00 ден
  Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л;

  Апарат за варење кафе MAX со сад од нерѓосувачки челик НЕ 200

  1,299.00 ден
  Тип: Апарат за варење кафе Моќност: 800W; Капациет на вода: максимум 270ml;

  Апарат за варење кафе MAX сопластичен сад бело-црвен НЕ 201 А црвен:

  799.00 ден 849.00 ден
  Тип: Апарат за варење кафе Моќност: 650W

  Тостер MAX ХГ 306

  2,199.00 ден
  Моќност: 1750W Автоматски термостат

  Апарат за печење MAX ПМ 1800 Т МУЛТИ БАКЕР:

  1,699.00 ден 2,490.00 ден
  Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C

  Рачен блендер MAX РБ 3542

  599.00 ден 690.00 ден
  Моќност: 200W 2 брзини

  Сецко MAX со стаклен сад КЛ 210

  999.00 ден 1,199.00 ден
  Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама;

  Пегла на пареа MAX AT 8032:

  799.00 ден 999.00 ден
  Моќност: 2200w Керамичка плоча Систем против создавање на каменец

  Пегла MAX АТ 3368

  1,199.00 ден
  Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец

  Фен за коса MAX ХД 3290

  399.00 ден
  Мoќнoст: 1200W Темпераурни нивоа:2 Можност за преклопување на рачката Кука за закачување

  Дополнителен циклонски филтер за сите видови на правосмукалки MAX ДБХ 01:

  499.00 ден
  Проѕирен отстранлив сад за прав. Едноставен за празнење на правот.

  Калорифер Мах KФ 590, бел

  499.00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  639.00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  1,099.00 ден
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  ВГРАДНА РЕРНА MAX BO 1006

  9,490.00 ден
  Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење

  ВГРАДНА ПЛОЧА MAX BH 4000

  10,490.00 ден

  20" Велосипед МAX РС-1 никел

  5,210.00 ден 6,370.00 ден

  24" Велосипед MAX Sport

  6,110.00 ден 7,470.00 ден
  Големина на тркала 24 Метален рам Дупли алуминиумски бандажи

  ВЕЛОСИПЕД МAX ИСТ КОСТ 3.0 20"

  5,110.00 ден 7,990.00 ден

  Детски велосипед MAX Батерфлај 16"

  3,140.00 ден 3,990.00 ден

  Детски велосипед MAX ГТР 12"

  2,880.00 ден 3,590.00 ден

  Детски велосипед MAX ГТР 16"

  3,220.00 ден 3,990.00 ден

  Детски велосипед MAX Пинки 4.0 12"

  2,880.00 ден 3,390.00 ден

  Детски велосипед MAX Urban Racer 12" 4.0

  2,710.00 ден 3,390.00 ден

  Детски велосипед MAX Urban Racer 16" 4.0

  2,970.00 ден 3,690.00 ден

  Детски велосипед Супер MAX Макс 16" 4.0

  3,220.00 ден 3,790.00 ден

  Велосипед MAX Сити Спринтер 4.0 26"

  5,830.00 ден 7,290.00 ден
  Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26"

  Велосипед MAX Galactic 4.0 црн 26“ диск

  6,740.00 ден 8,240.00 ден
  Метален рам Дупли алуминиумски бандажи Предна диск и метална задна кочница V-brake

  Велосипед MAX Alpine 4.0 син 27.5“ диск

  8,990.00 ден 11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5"

  Велосипед MAX УРБАН 4.0 ЦРН 28" ИЛАИ

  11,190.00 ден 13,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: Големина на тркала: 28"

  Велосипед MAX Apline 3.0 Зелен Металик 27.5“ Shimano

  9,990.00 ден 11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Полу алиминиумски рачки за кочници Касетна средна осовина Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач Шифтери SHIMANO Предна вилушка со амортизер 21 брзини Алуминиумски педали

  Велосипед MAX Apline 3.0 Сив Металик 27.5“ Shimano

  9,990.00 ден 11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Полу алиминиумски рачки за кочници Касетна средна осовина Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач Шифтери SHIMANO Предна вилушка со амортизер 21 брзини Алуминиумски педали

  Велосипед MAX LF 2008 1.0 20" Бел Shimano Folding

  9,290.00 ден 16,590.00 ден
  Алуминиумски велосипед на склопување; Големина 20"

  Велосипед MAX LF 2008 1.0 20" Црвен Shimano Folding

  9,290.00 ден 16,590.00 ден
  Алуминиумски велосипед на склопување; Големина 20"

  ВЕЛОСИПЕД MAX ДИВА 4.0 24"

  6,490.00 ден
  Метален рам Големина на рам: 13" Големина на тркала: 24"

  26" Велосипед MAX Крос Никел

  4,790.00 ден 6,490.00 ден

  26" Велосипед MAX Крос Никел

  4,790.00 ден 6,990.00 ден

  26" Велосипед MAX Крос Црн

  4,790.00 ден 6,990.00 ден

  26" Велосипед MAX Ранер црно-црвен

  5,250.00 ден 7,690.00 ден

  29" Велосипед MAX Ранер црно-сив

  5,590.00 ден 7,690.00 ден

  Велосипед MAX Фикси 27.5“ Црн 014

  8,390.00 ден 11,990.00 ден
  27,5" Велосипед Фикси Дупли алуминиумски бандажи; Задна кочница; Тенки гуми Двојна ѕвезда - Free wheel & Fixie 1 брзинa; Тежина 13к

  МИКРО ПЕЧКА MAX MM 720 CTB БЕЛА

  2,990.00 ден 3,290.00 ден
  Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината); Тип на контрола: механичка; 35 минутен тајмер со звучен сигнал; Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм; Надворешни димензии: 439,5 х 355,5 х 258,2 мм; Боја: бела

  Деткси Велосипед MAX Пинки 16" 4.0

  3,220.00 ден 3,790.00 ден

  MAX

  Filter by:

  Clear All
  Min: 399.00 ден Max: 16,590.00 ден
  ден.399 ден.16590