CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Laica

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  3,990.00 ден
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  1,590.00 ден

  БЛЕНДЕР И СМУТИ LAICA BC1009

  3,999.00 ден 4,699.00 ден

  Laica BC2001 Baby fon

  2,999.00 ден 3,999.00 ден

  LAICA HI 3011 ovlaznuvac na vozduh

  3,990.00 ден
  HI3011 - Ултрасоничен овлажнител Емисија на пареа: 8-9 часа Електрично напојување Димензии: 22 x 22 x 16 см

  LAICA HI 3012 ultrason. navlaznuvac

  3,490.00 ден
  ДИМЕНЗИИ: 23,8 х 16 х 16 см ТЕЖИНА: 590 g МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 15W КАПАЦИТЕТ: 1,3 литри

  Laica

  Filter by:

  Clear All
  Min: 399.00 ден Max: 4,699.00 ден
  ден.399 ден.4699