CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Laica

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал

  399,00 ден

  Laica Bi-Flux F4M Кертриџ филтер за бокал

  1.399,00 ден

  Laica J11 Бокал за филтрирање вода

  899,00 ден

  Laica J35 Бокал за филтрирање вода

  1.390,00 ден

  Laica KS3010 Дигитална кујнска вага

  999,00 ден

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  1.590,00 ден

  БЛЕНДЕР И СМУТИ LAICA BC1009

  3.999,00 ден 4.699,00 ден

  Laica BC2001 Baby fon

  2.999,00 ден 3.999,00 ден

  LAICA HI 3011 ovlaznuvac na vozduh

  3.990,00 ден
  HI3011 - Ултрасоничен овлажнител Емисија на пареа: 8-9 часа Електрично напојување Димензии: 22 x 22 x 16 см

  LAICA HI 3012 ultrason. navlaznuvac

  2.990,00 ден
  ДИМЕНЗИИ: 23,8 х 16 х 16 см ТЕЖИНА: 590 g МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 15W КАПАЦИТЕТ: 1,3 литри

  Bokal za Filtriranje voda LAICA J31

  1.199,00 ден

  Laica

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 399,00 ден Максимум: 4.699,00 ден
  ден.399 ден.4699