CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  KONCAR

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  KONCAR Машина за садови PP 60.IL5

  16.000,00 ден
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  KONCAR Машина за садови PP 45.SLC6

  12.820,00 ден 15.990,00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 10 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 BK 3

  11.590,00 ден 12.389,00 ден
  Енергетска класа : B Боја : бела Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 TK3

  11.590,00 ден 12.389,00 ден
  Енергетска класа : B Боја : кафеава Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Комбиниран фрижидер HC1A 54 278.B1V

  12.990,00 ден 15.290,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 260 l

  KONCAR Решо K4902 B32

  2.990,00 ден 3.780,00 ден
  2 горилника Индикаторно светло Моќност од : 2750 W 3 години гаранција

  KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 110.BF

  6.890,00 ден 7.720,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Бела Комора во горниот дел 3 години гаранција

  KONCAR Машина за садови PP 60.BLC5

  12.300,00 ден 13.990,00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 12 Број на температури: 4 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 TI

  4.950,00 ден 5.560,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 80.2 TI

  5.350,00 ден 6.100,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 R

  2.590,00 ден
  Бела: боја Волумен: 5 литри Висока монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 RI

  5.350,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 80.2 RI

  5.700,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 81.2 RI

  5.700,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGVK 81.21 RDI

  7.190,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGVK 81.21 RLI

  7.190,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

  2.890,00 ден
  Бела: боја Волумен: 10 литри Ниска монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 R

  2.590,00 ден
  Бела: боја Волумен: 5 литри Висока монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 RP

  2.590,00 ден
  Бела: боја Волумен: 5 литри Ниска монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.BK3

  13.290,00 ден
  Енергетска класа : А Боја : кафеава Без вентилатор 3 години гаранција

  KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 112.BF

  6.560,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Бела Бруто капацитет: 110 l 3 години гаранција

  KONCAR Комбинирани фрижидери HL1A 54 262.SF

  10.790,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Силвер Замрзнувачки дел горе 3 години гаранција

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.TK3

  13.290,00 ден
  Боја: кафеава 2 плин 2 струја Двојно застаклена врата на рерната 3 години гаранција

  Frizider KONCAR HC1a 54 278.S1V

  13.990,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Силвер Замрзнувачки дел доле 3 години гаранција

  Vgradna Elektricna Rerna KONCAR UPO 20 A IM

  9.890,00 ден
  Боја: црна/инокс Енергетска класа А 4 функции 3 години гаранција

  KONCAR FRIZIDER HL1A 54 262SF

  10.790,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Бела Замрзнувачки дел горе 3 години гаранција

  Vgraden Frizider KONCAR UHC1A 54 251SV

  18.690,00 ден
  Енергетска класа: А+ Бруто капацитет: 256 l Напон : 220-240V Димензии (ВxШxД): 177/54/54,5 cm

  KONCAR

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.590,00 ден Максимум: 18.690,00 ден
  ден.2590 ден.18690