CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: KLEBER

  KLEBER 155/70 R13 75T TL VIAXER KL.

  $64.46
  $46.41
  155/70 R13
  banner

  Гума наменета за градски возила - За секојдневна безбедност - ефикасно кочење на суво и на мокро - Патување со поголема удобност секој ден

  Спецификации на производот
  Сезона Летни
  Ширина (cm) 155
  Профил (%) 70
  Дијаметар (inch) 13
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Гума наменета за градски возила - За секојдневна безбедност - ефикасно кочење на суво и на мокро - Патување со поголема удобност секој ден

  Спецификации на производот

  Сезона

  Сезона Летни

  Ширина

  Ширина (cm) 155

  Профил

  Профил (%) 70

  Дијаметар

  Дијаметар (inch) 13