CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Kitchen Weight

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Кујнска вага SKS 5021 GR

  $19.58 $24.48
  Боја : зелена Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 5022 BL

  $19.58 $24.48
  Боја : сина Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4001

  $17.54 $21.83
  Боја : бела Мери тежина до 5 кг Прегледен ЛЕД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 OR

  $22.44 $27.95
  Боја : портокалова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 VT

  $22.44 $27.95
  Боја : виолетова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 YL

  $22.44 $27.95
  Боја : жолта Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4030 BK

  $25.50 $31.82
  Боја : црна Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4030 WH

  $25.50 $31.82
  Боја : бела Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3133

  $27.72
  Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3134

  $26.50
  Капацитет 5кг, Точност до 1g, Куќиштето и садот се направени од високо квалитетн нерѓосувачки челик

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3153 зелена

  $19.97
  Капацитет 5кг, Голем ЛЦД дисплеј, Индикатор за ниско ниво на батерија и преоптоварување

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 бела

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Рачно или автоматско исклучување, Автоматско поставување на нула

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 црна

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Точност до 1 гр., Рачно или автоматско исклучување

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 црвена

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Голем LCD екран, Рачно или автоматско исклучување

  Кујнска вага Северин 3667

  $29.36
  LCD екран Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат Макс. капацитет до 5 kg

  Кујнска вага Северин 3669

  $30.58
  Функција со тежење Автоматско исклучување по 60 секунди

  ISKRA GKS1560-BM Дигитална кујнска вага

  $18.34
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  ISKRA GKS1560-SB Дигитална кујнска вага

  $18.34
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен панел тач

  ISKRA GKS1561-AP Дигитална кујнска вага

  $18.34 $20.38
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  ISKRA GKS1561-BM Дигитална кујнска вага

  $18.18 $20.38
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  Kitchen Weight

  Filter by:

  Clear All
  Min: $16.00 Max: $32.00
  $16 $32