CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BLACK&DECKER

  KG911 АГОЛНА БРУСИЛКА 900 W 115 mm

  $79.54
  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч
  banner

  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч