CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  KAPPA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  €48,74 €63,41
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  €68,30 €77,26
  Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Моќност на рерната 1500 W Podarok: vtora tepsija (okrugla)

  KAPPA Мини шпорет KP 4003

  €94,52 €107,42
  Боја: бела Двојно стакло на вратата Термостат за температура од 50-250°С Моќност на рерната 1000 W

  KAPPA Плинско решо KP 112

  €20,38 €23,31
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  €25,10 €28,52
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €23,00 Максимум: €108,00
  23 108