CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  KAPPA

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  $61.00 $79.36
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  $85.48 $96.70
  Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Моќност на рерната 1500 W Podarok: vtora tepsija (okrugla)

  KAPPA Мини шпорет KP 4003

  $118.30 $134.44
  Боја: бела Двојно стакло на вратата Термостат за температура од 50-250°С Моќност на рерната 1000 W

  KAPPA Плинско решо KP 112

  $25.50 $29.17
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  $31.42 $35.70
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA

  Filter by:

  Clear All
  Min: $29.00 Max: $135.00
  $29 $135