CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Juice Makers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Соковник SJE 1005

  3,250.00 ден 3,990.00 ден
  Моќност на моторот (max): 700 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за сок: 1,5 l

  Соковник Северин 3564

  3,599.00 ден
  Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини

  Соковник Северин 3570

  3,990.00 ден
  Moќност: 800 W Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m

  Соковник Bosch MES25A0

  6,990.00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Соковник Bosch MES3500

  8,499.00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  SENCOR Соковник SJE 741 SS

  2,920.00 ден
  Моќност на моторот (max): 400 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за густиш: 1,2 l

  СОКОВНИК SEVERIN 3567

  7,990.00 ден

  Muhler MJ-550 соковник

  3,333.00 ден

  Juice Makers

  Filter by:

  Clear All
  Min: 2,920.00 ден Max: 8,499.00 ден
  ден.2920 ден.8499