CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra SW-288 Рачен стапен блендер

  1.250,00 ден
  banner

  "Моќност: 700W (максимално)
  Напон: 220-240v -50/60 Hz
  2 брзини на прилагодување
  Сечила и стап од нерѓосувачки челик
  Егргономски облик"

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "Моќност: 700W (максимално)
  Напон: 220-240v -50/60 Hz
  2 брзини на прилагодување
  Сечила и стап од нерѓосувачки челик
  Егргономски облик"