CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra PN-4600 Бензиска моторна пила

  $173.38
  banner

  "45,8 cm3 зафатнина на моторот
  1,6 kW (2,2km) излезна сила
  3000 вртежи во мин. Двотактен мотор, 550 ml резервоар за гориво - 260 ml резервоар за моторно масло - 406 mm (16"") должина на меч - 5,4 kg тежина"

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "45,8 cm3 зафатнина на моторот
  1,6 kW (2,2km) излезна сила
  3000 вртежи во мин. Двотактен мотор, 550 ml резервоар за гориво - 260 ml резервоар за моторно масло - 406 mm (16"") должина на меч - 5,4 kg тежина"