CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra PN 2500 Бензиска моторна пила

  €114,08
  banner

  "25,4 cm3, 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин
  Мотор:двотактен, Воздушно ладење на мотор
  Вкупен капацитет за гориво:230мл
  Вкупен капацитет за уље: 160 мл
  Должина на пила:305 mm (12"")
  Тежина: 3 кг"

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "25,4 cm3, 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин
  Мотор:двотактен, Воздушно ладење на мотор
  Вкупен капацитет за гориво:230мл
  Вкупен капацитет за уље: 160 мл
  Должина на пила:305 mm (12"")
  Тежина: 3 кг"