CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra M0L 3ET 150 батериска пила за сечење гранки

  6.990,00 ден
  banner

  "Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
  Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
  Должина на мечот 150 mm
  Должина на рачката 150 cm
  Тежина 3 kg"

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
  Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
  Должина на мечот 150 mm
  Должина на рачката 150 cm
  Тежина 3 kg"