CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор

  $34.66
  banner

  Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz;
  Моќност: 400 W (макс.);
  Подесување на брзина: 2 нивоа;
  Ножеви од нерѓосувачки челик;
  Пластична рачка;
  Ергономски дизајн
  Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145;
  Нето / бруто тежина: 0,85 / 1 кг;
  Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, 800 ml;

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz;
  Моќност: 400 W (макс.);
  Подесување на брзина: 2 нивоа;
  Ножеви од нерѓосувачки челик;
  Пластична рачка;
  Ергономски дизајн
  Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145;
  Нето / бруто тежина: 0,85 / 1 кг;
  Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, 800 ml;