CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  Iskra HB 01 СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор

  1.699,00 ден
  banner

  Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  Моќност: 200 W (макс)
  Поставување брзина: 2 прилагодувања
  Ножеви од нерѓосувачки челик
  Материјал: пластика
  Ергономска форма
  Додатоци:
  Пасатор, Маталка, Сад: 800 ml

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  Моќност: 200 W (макс)
  Поставување брзина: 2 прилагодувања
  Ножеви од нерѓосувачки челик
  Материјал: пластика
  Ергономска форма
  Додатоци:
  Пасатор, Маталка, Сад: 800 ml