CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: ISKRA

  Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка + сет алати во куфер

  €48.88
  €57.03
  Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.
  banner

  Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

   

  Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики:

  • Јачина: 500W
  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
  • Глава: ø 13mm
  • Променлива брзина
  • Два сета на вртење
  • Рачка
  • Мерач на длабочина
  • Должина на кабел: 1,5m
  • Пакување: куфер
  • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
  • Нето тежина: 3,625 kg
  • Бруто тежина: 3,75 kg
  • Гаранција 12 месеци
  • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

  Сетот на рачни алати се содржи од:

  • Столарски чекич 227g
  • Комбинирана клешта
  • Клешта која се подесува
  • Магнетски додаток за додавање 
  • Тапетарски нож
  • Метро (2 m)
  • Сет на насадни клучеви
  • Сет 25 mm додаток
  • Сет за бушење
  • Типли
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

   

  Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики:

  • Јачина: 500W
  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
  • Глава: ø 13mm
  • Променлива брзина
  • Два сета на вртење
  • Рачка
  • Мерач на длабочина
  • Должина на кабел: 1,5m
  • Пакување: куфер
  • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
  • Нето тежина: 3,625 kg
  • Бруто тежина: 3,75 kg
  • Гаранција 12 месеци
  • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

  Сетот на рачни алати се содржи од:

  • Столарски чекич 227g
  • Комбинирана клешта
  • Клешта која се подесува
  • Магнетски додаток за додавање 
  • Тапетарски нож
  • Метро (2 m)
  • Сет на насадни клучеви
  • Сет 25 mm додаток
  • Сет за бушење
  • Типли