Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  ISKRA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ERO HTS - 6 Сет Штрафцигери

  $8.14

  Iskra MG-2 WH мини тостер

  $16.30 $20.38
  Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од висока температура; Боја: бела;

  ERO HTS-8

  $10.18

  ERO HTS - 18 Сет Штрафцигери

  $16.30 $18.34

  Iskra KL1808 ел. бокал

  $19.36
  Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓосувачки челик • Прекинувач за отворање на капакот

  ERO 39 сет алати

  $20.38 $26.50

  Iskra T-803AI ел. бокал

  $18.34
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач за отворање на капакот

  ERO HTWR-60 Сет рачни алати во куфер

  $40.78

  ERO HTWR-65 Сет рачни алати во куфер

  $89.56

  Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач

  $81.58
  Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

  ERO HTWR-85 Сет рачни алати во куфер

  $116.08

  Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци)

  $81.58
  Моќност: 1200W (max) Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Цедење за домати 3 алатки за месо мелница

  Iskra GX EID040 2 Ударна дупчалка 500w

  $34.66

  Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w

  $38.74

  Iskra HL38RCT Мини шпорет

  $112.18
  Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm) Напон 220-240V~50/60Hz Зафатнина 38 Lit.

  ПАКЕТ Iskra HL38RCT Мини шпорет и Liaca Бокал за вода Ј11

  $160.96
  ПАКЕТ Iskra HL38RCT Мини шпорет и Liaca Бокал за вода Ј11

  Iskra Z1J 13 DB5307 Ударна дупчалка 600w

  $38.74

  Iskra HL48RCT Мини шпорет

  $138.52
  Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm) Напон 220-240V~50/60Hz Зафатнина 48 Lit.

  Iskra Z1JE KK6 13 Ударна дупчалка 710w

  $43.86

  Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w

  $50.80

  Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

  $122.38

  Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

  $97.90

  Iskra Z1C DL05 26 Хилта 850w

  $101.80 $118.73

  Iskra OR-201 плинско решо

  $36.52
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra GX AG046 2 Аголна брусилка 500 w

  $36.70

  Iskra S1M HF 115 1 Аголна брусалка 600w

  $38.74

  Iskra OR-301 Плинско решо

  $40.78
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra S1M 125 DB5017 Аголна брусалка 900w

  $44.68

  Iskra S1M DD13 125 B Аголна брусалка 900w

  $48.94

  Iskra GX AG010 1 Аголна брусалка 2000w

  $81.40

  Iskra OR 401 Плинско решо

  $50.80
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra M1Y DU29 1200 Циркуларна пила

  $81.40 $91.60

  Iskra GX MC009 Циркуларна пила

  $75.28 $81.40

  Iskra GR-810 Плинска скара

  $59.14
  Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки

  Iskra GX JS004 A Убодна пила

  $48.94

  Iskra GX MC012 Мини рачна кружна пила

  $101.98

  Iskra SF7J112 4 Електрична ланчана пила

  $122.20

  Iskra надворешна плинска скара GB 2616A

  $530.38
  конечно пристигна Новата надворешна плинска скара. Совршен избор за вашиот двор или градина! Со цена од 23990 денари и беспклатна достава

  Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја

  $61.00

  Искра мешалка на боја и малтер R6210C

  $142.60

  Iskra K-190 Плинско

  $14.26
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  Iskra X-190 Плински пламеник

  $18.34
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  Iskra ML CD92 144 Батериска штрафилица

  $71.20

  ISKRA

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $0.00 Максимум: $531.00
  $0 $531