CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Irons and steam stations

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  €25.92
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.

  Пегла на пареа Северин 3210

  €32.58
  Тип - Пегла на пареа Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml

  Пегла на пареа Северин 3222

  €47.25
  Моќност: 2700W; Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа;

  Пегла на пареа Северин 3242

  €27.69
  Тип - Пегла на пареа 2200W

  Пегла на пареа Bosch TDA1023010

  €41.89
  Моќност: 2400 W Функција: суво пеглање, пеглање на пареа и вертикално геглање

  Пегла на пареа Bosch TDA102411C

  €63.41
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Bosch TDA3024010

  €53.63
  Моќност: 2400 W Количина на парниот облак: 130 г/мин

  Пегла на пареа Bosch TDA703021A

  €89.63
  Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  €26.57 €30.16
  Боја : портокалова Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  €26.57 €30.16
  Боја : портокалова Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  €26.57 €30.16
  Боја : зелена Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  Пегла Gorenje SIH 1800 BT

  €25.26
  Моќност на грејачот: 1.800 W Аналогно Perfect Glide површина за пеглање

  Пегла Gorenje SIH 2200 BC

  €30.16
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 BS

  €28.52
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PC

  €30.16
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PS

  €28.52
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 TC

  €30.16
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2200GC

  €26.90
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2600GC

  €43.20
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Индикатор на температура

  Пегла Gorenje SIH2600YC

  €43.20
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Ultra Steel (Инокс)

  Пегла Electrolux EDB5220

  €44.34

  Пегла Electrolux EDBT800

  €24.12

  Philips Пегла GC1436/20

  €30.81

  Philips Пегла GC2678/30

  €47.25

  Philips Пегла GC6709/20

  €148.33

  ПЕГЛА НА ПАРЕА ADLER AD 5019

  €10.74
  Моќност: 1600W Високо квалитетна подлога Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата Вертикално испуштање на пареа и пеглање Професионален кабел за напојување од 3 метри Континуиран млаз Млаз пареа

  ПЕГЛА VOX DBL 5025

  €21.17

  ПЕГЛА VOX DBL 5003

  €30.95
  Моќност: 2400 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Kерамичка подлога за пеглање Капацитет на резерварот: 300ml Aвтоматско исклучување Должина на кабелот 2.5m Спреј функција Систем за само чистење

  PEGLA BEKO SIM 4123 T

  €44.50
  Пегла на пареа Steam A Round керамичка грејна плоча Моќност:2300W

  PEGLA GEN. BEKO SGA 7126 P

  €169.36
  Пегла на пареа со посебен резервоар Моќност:2600W Притисок на пареата 6bar

  Pegla na parea MAKS AT 3351

  €29.50
  Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча

  Pegla na parea MAKS AT 4273

  €20.05
  Моќност: 2000w Керамичка навлака на плочата Систем против создавање на каменец

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1675

  €41.40
  2200 W ; проток на паре: 0-50 g/min ; парни удари 70 g/min

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1720

  €29.67
  2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик.

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1730

  €35.86
  2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик.

  PHILIPS GC4532/20 Pegla na parea sina 2400W

  €80.52
  • Пегла на пареа • Боја Сина • 2400W

  PHILIPS GC4537/70 Pegla na parea zelena 2400W

  €80.52
  • Пегла на пареа • Боја Зелена • 2400W

  PHILIPS GC4543/30 Pegla na parea violetova 2500W

  €97.47
  • Пегла на пареа • Боја Виолетова • 2500W

  PHILIPS GC4554/40 Pegla na parea crvena 2500W

  €105.95
  • Пегла на пареа • Боја Црвена • 2500W

  PHILIPS GC4932/20 Pegla na parea sina 2600W

  €146.21
  • Пегла на пареа • Боја Сина • OptimalTemp - 2600W

  PHILIPS GC9324/20 Pegla na parea sina 2400W

  €328.44
  • Пегла на пареа • Боја Сина • OptimalTemp

  Pegla HOME IR-30001B

  €27.38
  Со кабел со должина од 3 метри, нема повеќе маки да ја досегнете ивицата на масичката, ниту егзебиции на префрлање на пеглата од рака во рака. Со моќност од 3000W и опции за подедување во однос на материјалите кои ги пеглате, керамичката плоча го олеснува исправувањето на наборите на ткаенините кои висат. Покрај тоа, пеглата Home Electronics е отпорна на каменец и капење, а поседува и систем на самочистење. И што е најважно, не морате да се грижите дали сте ја исклучиле, бидејќи оваа пегла по престанок на користењето се исклучува автоматски, а по повторно поместување самата се вклучува и загрева до посакуваната температура.

  PEGLA NA PAREA SENCOR SSI 8440 GR

  €40.10
  Боја :бело/ зелена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  Irons and steam stations

  Filter by:

  Clear All
  Min: €10.00 Max: €329.00
  10 329