CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Intel

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  INTEL Core i3-6100, 3.7GHZ, 3MB, LGA1151, BOX

  9.350,00 ден

  Intel® Core™ i3-8350K Processor

  12.990,00 ден
  Intel® Core™ i3-8350K Processor 8M Cache, 4.00 GHz

  Intel® Core™ i7-7800X X-series Processor

  23.990,00 ден
  Intel® Core™ i7-7800X X-series Processor 8.25M Cache, up to 4.00 GHz

  Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor

  37.990,00 ден
  Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor 11M Cache, up to 4.30 GHz

  Intel® Pentium® Processor G4400

  4.090,00 ден
  Intel® Pentium® Processor G4400 3M Cache, 3.30 GHz

  Intel® Pentium® Processor G4560

  4.290,00 ден
  Intel® Pentium® Processor G4560 3M Cache, 3.50 GHz

  Intel

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4.090,00 ден Максимум: 56.590,00 ден
  ден.4090 ден.56590