CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Lenovo

  Ideacentre Y720 Cube-15ISH ES 1TB

  €757,79
  banner

  Intel Core i5-7400 3.0 GHz
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVidia GeForce 1050Ti - 4GB
  WLAN 802.11.ac + BT 4.0, VR Ready
  Глувче + тастатура
  2 Години гаранција

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Intel Core i5-7400 3.0 GHz
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVidia GeForce 1050Ti - 4GB
  WLAN 802.11.ac + BT 4.0, VR Ready
  Глувче + тастатура
  2 Години гаранција